Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Projektová dokumentácia, projektovanie stavieb a 3D architektDetail

  http://stavebni-projekce.cz/
  Europroject Engineering sa zaoberá profesionálnym projektovaním novostavieb, rekonštrukcií, stavebných úprav aj projekty fotovoltaických elektrární. Zameriava sa na poradenstvo v oblasti čerpania dotácií z EÚ i profesionálny technický dozor. Samozrejmosťou je 3D architektúra projektov.

 2. Ružomberský výškový servisDetail

  http://www.rvs-sro.sk/
  Spoločnosť Ružomberský výškový servis, s.r.o. sa zaoberava stavebnou činnosťou so zameraním sa na zatepľovanie, rekonštrukcie a obnovu bytových domov a vo výškach.

 3. Interiérové dvere a zárubneDetail

  http://www.ben.sk
  Výroba, predaj a montáž zárubní a dverí. Kvalitné interiérové dvere, drevené dvere a zárubne vyrobené na Slovensku. Taktiež poskytuje montáž dverí a zárubní. Madlá na dvere a profilové fólie a obaly.

 4. Kingstone - betónové plotyDetail

  http://www.kingstone.sk
  Výroba, predaj a montáž betónových a pletivovych plotov. Vyroba a montáž kridlovych a posuvnych brán pre rodinné domy a firemne objekty. Predaj a servis pohonov pre posuvne brany.

 5. MR GEO - Geodetické a kartografické práceDetail

  http://www.geodet-senec.sk/
  Ponúkame vám svoje služby v oblasti katastra nehnuteľností, ale aj v iných bežných geodetických prácach najmä v okresoch Senec, Pezinok, Bratislava, Malacky, Trnava a Galanta za rozumnú a prijateľnú cenu. Vyhotovujeme GEOMETRICKÉ PLÁNY na oddelenie pozemkov, nehnuteľnosti, zameranie stavebných objektov, majetkoprávne vysporiadanie pozemkov, nehnuteľnosti a iné. VYTÝČENIE hraníc pozemkov, stavebných objektov a mnoho iných geodetických prac.

 6. Slovenský dom - montované domyDetail

  http://www.slovenskydom.sk
  Montované domy. Bývajte vo vlastnom dome podľa vašich predstáv už za 5 týždňov. Pozrite si našu ponuku domov · Pozrite si našu ponuku pozemkov ... Ku komplexnej dodávke patrí inžiniering a zabezpečovanie úverov.Postupne rozširujeme svoju ponuku o realitnú činnosť a prípravu nových území- developerskú činnosť pre výstavbu rodinných domov. Staviame z najkvalitnejších materiálov s certifikáciou TÜV a STN na trhu. Proces výstavby je logisticky usporiadaný, kontrolovaný vnútorným kontrolingom a našími stavebnými koordinátormi . Pripravujeme sa na vstup do certifikácie ISO 9001. Budeme radi, ak Vás naša ponuka zaujala a budeme mať tú česť splniť Váš sen o bývaní.

 7. Budniak s.r.o.Detail

  http://www.budniak.cz
  foukaná izolace, stavební práce, climatizer plus, budoucnost nízkoenergetických domů a kvality, VŠICHNI MLUVÍ o energeticky úsporných domech, MY je STAVÍME, Reagujeme na potřeby cenově dostupného bydlení

 8. Levné obkladyDetail

  http://www.levneobklady.eu
  Specializovaný e-shop na obklady a dlažby. Nabízíme široký sortiment obkladů do interiéru, exteriérů i s imitací dřeva. Najdete u nás obklady a dlažby značek: Paradyz, Opoczno, Cersanit, Baldocer. Prodáváme sanitární keramiku a stavební chemii Mapei. Na výběr je mnoho druhů a barev.

 9. PS Stavby StavebninyDetail

  http://www.ps-stavebniny.sk
  Predajca stavebnín s pohotovým a profesionálnym servisom. Pobočky v BA a ZA. Široký sortiment, riešenie komplexných dodávok priamo k Vám na stavbu! Navštívte nás a prezrite si naše služby.

 10. TOPALUMINIUMDetail

  http://www.topaluminium.sk
  Predaj a dovoz hliníkových plotov, hliníkových brán, zábradlí, topaluminium ponúka hliníkové ploty, brány a zábradlia. Spišská Nová Ves, Poprad, Prešov, Košice.

odkazy 61 - 70 z 111