Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Ružomberský výškový servisDetail

  http://www.rvs-sro.sk/
  Spoločnosť Ružomberský výškový servis, s.r.o. sa zaoberava stavebnou činnosťou so zameraním sa na zatepľovanie, rekonštrukcie a obnovu bytových domov a vo výškach.

 2. Interiérové dvere a zárubneDetail

  http://www.ben.sk
  Výroba, predaj a montáž zárubní a dverí. Kvalitné interiérové dvere, drevené dvere a zárubne vyrobené na Slovensku. Taktiež poskytuje montáž dverí a zárubní. Madlá na dvere a profilové fólie a obaly.

 3. Kingstone - betónové plotyDetail

  http://www.kingstone.sk
  Výroba, predaj a montáž betónových a pletivovych plotov. Vyroba a montáž kridlovych a posuvnych brán pre rodinné domy a firemne objekty. Predaj a servis pohonov pre posuvne brany.

 4. MR GEO - Geodetické a kartografické práceDetail

  http://www.geodet-senec.sk/
  Ponúkame vám svoje služby v oblasti katastra nehnuteľností, ale aj v iných bežných geodetických prácach najmä v okresoch Senec, Pezinok, Bratislava, Malacky, Trnava a Galanta za rozumnú a prijateľnú cenu. Vyhotovujeme GEOMETRICKÉ PLÁNY na oddelenie pozemkov, nehnuteľnosti, zameranie stavebných objektov, majetkoprávne vysporiadanie pozemkov, nehnuteľnosti a iné. VYTÝČENIE hraníc pozemkov, stavebných objektov a mnoho iných geodetických prac.

 5. Slovenský dom - montované domyDetail

  http://www.slovenskydom.sk
  Montované domy. Bývajte vo vlastnom dome podľa vašich predstáv už za 5 týždňov. Pozrite si našu ponuku domov · Pozrite si našu ponuku pozemkov ... Ku komplexnej dodávke patrí inžiniering a zabezpečovanie úverov.Postupne rozširujeme svoju ponuku o realitnú činnosť a prípravu nových území- developerskú činnosť pre výstavbu rodinných domov. Staviame z najkvalitnejších materiálov s certifikáciou TÜV a STN na trhu. Proces výstavby je logisticky usporiadaný, kontrolovaný vnútorným kontrolingom a našími stavebnými koordinátormi . Pripravujeme sa na vstup do certifikácie ISO 9001. Budeme radi, ak Vás naša ponuka zaujala a budeme mať tú česť splniť Váš sen o bývaní.

 6. Budniak s.r.o.Detail

  http://www.budniak.cz
  foukaná izolace, stavební práce, climatizer plus, budoucnost nízkoenergetických domů a kvality, VŠICHNI MLUVÍ o energeticky úsporných domech, MY je STAVÍME, Reagujeme na potřeby cenově dostupného bydlení

 7. Levné obkladyDetail

  http://www.levneobklady.eu
  Specializovaný e-shop na obklady a dlažby. Nabízíme široký sortiment obkladů do interiéru, exteriérů i s imitací dřeva. Najdete u nás obklady a dlažby značek: Paradyz, Opoczno, Cersanit, Baldocer. Prodáváme sanitární keramiku a stavební chemii Mapei. Na výběr je mnoho druhů a barev.

 8. PS Stavby StavebninyDetail

  http://www.ps-stavebniny.sk
  Predajca stavebnín s pohotovým a profesionálnym servisom. Pobočky v BA a ZA. Široký sortiment, riešenie komplexných dodávok priamo k Vám na stavbu! Navštívte nás a prezrite si naše služby.

 9. TOPALUMINIUMDetail

  http://www.topaluminium.sk
  Predaj a dovoz hliníkových plotov, hliníkových brán, zábradlí, topaluminium ponúka hliníkové ploty, brány a zábradlia. Spišská Nová Ves, Poprad, Prešov, Košice.

 10. Křídlové brányDetail

  http://kridlove-brany.sk/
  Krídlové brány fungujú ako praktický doplnok ku každému domu. Ich design akceptuje architektúru domu, preto je ich výroba vždy individuálne na zákazku podľa priestorového riešenia vjazdu, existujúceho oplotenia, požiadaviek na ovládanie a mnohých ďalších aspektov, napríklad podľa požiadaviek na materiálové a estetické prevedenie a pod. Samozrejme, že ďalším parametrom v rozhodovaní našich zákazníkov je tiež finálna cena celého riešenia krídlovej brány.

odkazy 61 - 70 z 110