Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Súdny znalec v odbore stavebníctvo - Ing. Janka HorváthováDetail

  http://www.posudky-nehnutelnosti.sk
  Ing. Janka Horváthová, súdna znalkyňa v odbore oceňovanie nehnutelností. Znalecké posudky a odhad cien bytov, domov, priemyselných stavieb a pozemkov. Znalec v odbore stavebníctvo, znalecky posudok nehnutelnosti.

 2. Sendvičové panelyDetail

  http://www.sendvicove-panely.hallsystem.sk
  Sendvičové panely - Stenový panel (Fasádny panel) – PUR, PIR, Strešný panel PUR, PIR, Stenový, strešný panel s minerálnou vlnou. Opláštenie hál sendvičovými panelmi s izoláciou PUR, PIR alebo z minerálnej vlny je jeden z najmodernejších stavebných prvkov súčasnosti. Sendvičový panel je vyrobený obojstranne z oceľového žiarovo-zinkovaného plechu. V štandardnom vyhotovení je lakovaný polyesterovým lakom 25µm. Izolácia je PUR, PIR alebo minerálna vlna. Panely PUR a panely PIR majú veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti, a preto sa používajú na tepelnoizolačné opláštenie skladov a výrobných hál až po mraziarenské haly. Sendvičový panel s izoláciou z minerálnej vlny má veľmi dobrú požiarnu odolnosť, a preto je ho vhodné použiť na opláštenie hál kde sú kladené vyššie nároky na požiarnu odolnosť opláštenia. Stenový panel pur, je možné montovať vertikálne, alebo horizontálne na oceľovú konštrukciu, drevenú konštrukciu alebo železobetónovú konštrukciu, prípadne ich kombinácie. Stenové pur panely sa vyrábajú v dvoch vyhotoveniach a to s viditeľným spojom, alebo so skrytým spojom. Stenový panel sa upevňuje na konštrukciu pomocou skrutiek s podložkou. Stenové pur panely umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž. Stavebnicový systém stenových tepelnoizolačných panelov umožňuje presné pospájanie stenových panelov bez tepelných mostov. Široká škála vyrábaných hrúbok stenových pur panelov umožňuje uspokojiť všetky stavebno-fyzikálne požiadavky.

 3. Dřevostavby, rodinné domyDetail

  http://www.nicewood.cz
  Společnost Nice Wood se specializuje na kvalitní dřevostavby a montované stavby. Nabízíme vám jak klasické domy, tak bungalovy, které jsou určeny do klasické zástavby rovinatého nebo mírně svažitého terénu. Součástí našich služeb je i vyřízení stavebního povolení a příprava potřebných podkladů. Samozřejmostí je komplexní dodávka stavby: od založení základové desky až po předání klíčů.

 4. GAVAportál zameranie na okná, dvere a garážové brányDetail

  http://www.gavaportal.sk
  Stojíte pred výberom okien, dverí alebo garážovej brány? Tak potom neprehliadnite náš portál, ktorý sa venuje novinkám ako aj recenziám produktov od koncových zákazníkov ale aj odborníkov, ktorí Vás zorientujú vo svete okien a dverí.

 5. STAVOMEX, s.r.o.Detail

  http://www.stavomex.sk
  Realizácia developerských projektov v oblasti bytovej a rodinnej výstavby. Realitná a inžinierska činnosť. Stavebná činnosť, novostavby, rekonštrukcie, zemné a výkopové práce, oceľové konštrukcie

 6. plechové garážeDetail

  http://www.garazeplechove.cz
  Společnost Maritom je polský výrobce garáží, vyráběných z plechu. Patří k předním dodavatelům v zemi, kde se řadí mezi nejuznávanější a nejvyhledávanější firmy v této oblasti.

 7. EkopanelyDetail

  http://www.ekopanely.cz
  Ekologické desky ze slámy pro vnitřní i vnější prostředí. Eko desky pro rodinné domy, dřevostavby, pasivní domy, nizkoenergetické dřevostavby, ekologické domy. Lze použít na podhledy, obložení stěny, dělící a vnitřní příčky.

 8. Domy na kľúč a predaj stavebného materiáluDetail

  http://www.ekoclim.sk
  Ekoclim, s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou: realizáciou stavieb od projektu po kolaudáciu (stavby na kľúč) a prevádzkovaním predajne stavebného materiálu.

 9. V - stav group spol. s.r.o. inženýrské sítěDetail

  http://www.vstavolomouc.cz
  Naše firma se zabývá výstavbou inženýrských sítí již 12 let - kabelové rozvody, vodovody, kanalizace, úpravy povrchů, demolice objektů. Provádíme práce kráčivým bagrem Menzi Muck a Kaiser S1. Tam kde jiní končí my teprve začínáme.

 10. prenosne garazeDetail

  http://www.garaze24.sk
  Spoločnosť MARITOM patrí v Poľskej republike medzi najznámejších a najuznávanejších výrobcov plechových garáží. Našou najlepšou vizitkou je skutočnosť, že naši zákaznici sa k nám s dôverou zas a znova vracajú.

odkazy 51 - 60 z 111