Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Profi Systems® - plastové okná a dvere novej generácieDetail

  http://www.profisystems.sk
  Plastové okná a dvere Profi Systems® okamžite k dispozícii v širokej palete rozmerov. Ponúkame aj doplnky ako sieťky, žalúzie, okenice a parapety. Zabezpečíme montáž, demontáž a dovoz.

 2. K&K DrevomontDetail

  http://www.kakdrevomont.sk
  Predaj stavebného materiálu: strešná krytina Bramac, strešné okná Roto, Velux, tepelné izolácie ISOVER, Knaufinsulation, komíny Schiedel, dlažby Invest, Semmelrock.

 3. Stavby 3000 Robert Patera - fermacellDetail

  http://www.fermacell-expert.cz
  Stavební práce, systémy suché výstavby, realizace vnitřních příček, půdní vestavby, interiéry dřevostaveb, klasické sádrokartony a sádrokartonové podhledy, další stavební práce podle potřeby

 4. Jofra plus s.r.o.Detail

  http://jofra.cz
  JOFRA Plus s.r.o. je jihočeská soukromá společnost, zabývající se především zemními pracemi a stavbou rozsáhlých objektů.Společnost si zakládá na rychlém a kvalitním provedení zemních prací. Pro Vás to znamená úsporu peněz a času.Obraťte se na nás, pokud potřebujete: Hrabání základů staveb, bazénů, rybníků... Pokládání zámkové a kamenné dlažby Rekonstrukce starších objektů Terénní úpravy, hloubení, bourací práce a demolice Dále se věnujeme činnosti v oblasti úpravy zeleně a lesnictví Zemní práce prachatice

 5. Plastová okna, eurookna - VekraDetail

  http://www.vekra.cz
  Vyrábíme plastová okna, eurookna, dřevěná a hliníková okna, dveře. Plastová okna dodáváme na český trh již více než 18 let. Naše okna Vekra nabízíme v pěti základních provedeních.

 6. DřevostavbyDetail

  http://www.drevostavby-drevene-domy.cz/
  Dřevostavby jsou moderní domy, stavěné většinou v nízkoenergetickém standardu. Dřevěné domy jsou postaveny za několik týdnů. Díky modernímu zateplení mají velice malé náklady na vytápění. I nezateplený dřevěný dům mnohem lépe izoluje než běžná zděná stavba.

 7. www.mpg-steel.skDetail

  http://www.mpg-steel.sk
  Pletivá, plechy, plastové okná, lacné dvere, drôty, polykarbonát, lexan, plexisklo, makrolon, trapézové plechy, strešné krytiny, bezpečnostné dvere, žľaby, rúry

 8. TOPOKNO.sk - Veľkoobchod s plastovými oknami pre všetkých!Detail

  http://www.topokno.sk
  TOPOKNO.sk predáva kvalitné plastové okná a dvere za veľkoobchodné ceny maloodberateľom i veľkým firmám bez rozdielu. V ponuke sú aj hlinikové dvere a okná. Nakupujte plastové okna či dvere do domu či bytu za veľkoobchodné ceny! S TopOkno.sk máte rekonštrukciu domu či bytu nadosah.

 9. AC Heating tepelné čerpadláDetail

  http://www.acheating.sk
  Tepelné čerpadlá s frekvenčným meničom a zárukou 7 rokov slúžia na pohodlné vykurovanie domov, bytov, bazénov, hotelov. Systém je vhodný pre novostavby aj existujúce domy. Poradíme Vám, ako vhodne vybrať tepelné čerpadlo.

 10. Tieniaca technika JF compact, SKDetail

  http://www.jfcompact.sk/
  Výroba, montáž a distribúcie tieniacej techniky, garážových brán a sieťok proti hmyzu pre domácnosti, firmy a veľkoodberateľov. Sme firma s 20 ročnou tradíciou a nenahraditeľnými skúsenosťami na slovenskom trhu.

odkazy 21 - 30 z 110