Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Kamerové systémyDetail

  http://www.msksystemy.sk/
  Zabezpečovacie a kamerové systémy pre modernú ochranu majetku presne na mieru zákazníka. Nevystavujte vaše vlastníctvo zbytočnému riziku. Kamerové a monitorovacie systémy pre kontrolu verejných priestorov, priemyselných objektov či rodinných domov.

 2. Beton.cz - Vše o betonu a betonárnáchDetail

  http://www.beton.cz
  Server Beton.cz umožňuje svým návštěvníkům snadno zjistit jaké betonárny se nachází v okolí jejich aktuálního místa stavby a jednoduchým a efektivním způsobem poptat dodávku betonu či jiného produktu a služby. Katalog Beton.cz je koncipován tak, aby mohl poptávku provádět kdokoliv, bez ohledu na míru své odbornosti.

 3. DEKPROJEKT - Energetika staviebDetail

  http://energeticka-certifikacia.sk
  Ponúkame energetické certifikáty, energetické audity, energetické štúdie a energetické posudky. Energetický audit a štúdie Vam ušetrí za energie a objaví medzery Vašej stavby. Energetický posudok určí kategorii energetickej hospodárnosti objektu.

 4. Rekonštrukcie balkónov a logiíDetail

  http://www.mk-vyskovky.sk
  Ponúkame rekonštrukčné a výškové práce. Máme dlhoročné skúsenosti s rekonštrukciami fasád a opláštení budov, opravami balkónov, logií a schodiskových presklení panelákov a montážou veľkoplošnej reklamy.

 5. Inštalácie rozvodov v budovách - plyn, voda, kúrenie, klimatizácia,kanalizácia, vetranie a rekDetail

  http://thermical.sk/
  Informácie o spôsoboch inštalovania potrubných rozvodov v rodinnom alebo bytovom dome, ako je radiátorové kúrenie, podlahové kúrenie, plynové potrubie, teplá voda a cirkulácia teplej vody, studená voda, studničná voda, rozvody vzduchu, rekuperačné vetranie

 6. Obklady,dlažby,koupelnyDetail

  http://www.sanimat.cz
  Naše společnost se sídlem ve Velkém Meziříčí nabízí velko-maloochodní prodej obkladů, dlažeb a vybavení koupelen. V současné době hlavní činnosti je velkoobchodní prodej obkladů a dlažeb.

 7. Zasklívání lodžií a balkonůDetail

  http://www.zasklivani-lodzii.info
  Informace o zasklívání lódžií, balkonů a montáži těchto systémů. Bezrámové systémy montované na lodžie a jejich využití, výhody a možnosti zatepení domu. Firma s certifikáty na zasklení lodžie na panelových domech. Najdete u nás realizace zasklení lodžie a fotogalerii.

 8. BRAMEX : Kovane brány, ploty, balkóny a zábradlaDetail

  http://www.bramex.sk
  Vyrábame a montujeme: - vchodové brány, dvojkrídlové, rozťahovacie - vchodové brány priemyselné - prvky oplotenia - vonkajšie balustrády, vonkajšie schodové mreže

 9. Joniec Slovakia : Plot, ktorý sa dedíDetail

  http://www.oplotenia-joniec.sk
  Neoddeliteľnou súčasťou úpravy okolia stavby alebo domu je oplotenie, ktoré vymedzuje a chráni priestor a zároveň dotvára okolie obydlia. V súčasnej dobe expanzie priemyslu a nových technológií je v popredí záujmu modernej spoločnosti aj otázka životného prostredia a dôraz na využívanie prírodných materiálov. Betónové štiepané tvarovky tieto požiadavky spĺňajú nielen svojím zložením, ale i vzhľadom a kvalitou

 10. REAL SOLUTION s.r.o. - dodavatel stavebních pracDetail

  http://www.rso.cz/
  Nabízíme stavby na klíč, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, rodinných i nájemních domu, zajišťujeme také kompletní dodávku a montáž střech.

« Predchádzajúce 1, .. 7, 8, 9, 10, 11 , Nasledovné

odkazy 101 - 110 z 110