Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Herplast.euDetail

  https://herplast.eu/
  Spoločnosť HERPLAST s.r.o bola založená v roku 2007 hlavnou činnosťou bola distribúcia a predaj hliníkových a plastových okien a dverí. V roku 2012 firma rozšírila sortiment o predaj interiérových dverí. V súčasnosti máme vďaka dobrej logistike a profesionálnemu prístupu viac ako 100 odberateľov po celom Slovensku. Široká ponuka sortimentu a služieb Vám zaručí, že si určite vyberiete.

 2. Strešné krytiny Tondach®Detail

  http://www.tondach.sk/
  V ponuke spoločnosti Tondach® nájdete vysoko kvalitné strešné krytiny. Pálené krytiny sú bez akýchkoľvek chemických prísad, ich životnosť dosahuje vyše 100 rokov.

 3. Zasklievanie balkónov a lodžiíDetail

  http://www.zasklievaniebalkonov.com
  Zasklievanie balkónov rámovým aj bezrámovým systémom a zasklievanie zimných záhrad.. Čo získa zákazník zasklením balkóna alebo lodžie ? Ako prvé ušetrí peniaze za energie,. pretože zasklením balkóna dôjde vlastne k obdobe zatepleniu bytu a tým sa ušetrí na vykurovaní bytu nemalý peniaz.

 4. Správa bytových domov - HomePro SprávcovskáDetail

  http://www.homepro-sprava.sk
  Nie ste spokojný s aktuálnym správcom Vášho bytového domu? Sme moderná a dynamická správcovská spoločnosť a svojim klientom ponúkame prehľadnú, flexibilnú a transparentnú správu nehnuteľností.

 5. Delap CentrumDetail

  http://www.delap.sk
  Firma Pame Impex je už 20 rokov na Slovenskom trhu. Vyrábame omietky a farby zn. Delap. Ďalej ponúkame flexiobklady, vinylové podlahy Magic Floor a záhradné dekoračné kamene z celého sveta.

 6. najlacnejsie stavebninyDetail

  http://najlacnejsiestavebniny.sk
  Celoslovenský zoznam pre stavebniny, stavebné firmy,živnostníkov, ktorý ponúkajú služby v stavebníctve, Predaj stavebného materiálu, zateplovanie fasád, a mnoho iného.

 7. Plastove okna EkoprofilDetail

  http://www.ekoprofil.sk
  Ekoprofil je najvačší predajca plastových okien na Slovensku, predáva lacné a kvalitné plastové okná a dvere pre každého. Okná „EKOPROFIL“ sú skonštruované tak, aby vám prinášali úžitok a radosť po desiatky rokov. Vysoká kvalita, príjemný vzhľad a požadovaná funkčnosť je dosahovaná najmä overenými materiálovými komponentmi a prvotriednymi výrobnými technológiami.

 8. Stavebné stroje ŽilinaDetail

  http://www.stavebne-stroje-zilina.sk
  Stavebné práce a prenájom stavebných strojov (bágre, žeriavy, montážne plošiny, sklápače, valníky atď...) za výhodné ceny. Stavebné a zemné práce Žilina a okolie.

 9. Prenájom lešenia - Lešenie.skDetail

  http://www.lesenie.sk
  Prenájom lešenia. Ponúkame prenájom rámového lešenia, priestorového lešenia a pojazdného lešenia v špičkovej kvalite. Stačí vyplniť dopytový formulár rýchlo a online. Sklady lešenia: Bratislava, Košice, Sučany

 10. Montované domy - montované dřevostavby na klíčDetail

  http://www.jgroup.cz
  Montované domy - montované dřevostavby na klíč. Stavíme a dodáváme nízkoenergetické, pasivní, montované domy. Systém J.GROUP je ideální pro stavbu rodinných domků i větších montovaných bytových domů (kategorie dřevostaveb). Na Váš nový montovaný dům - montovanou dřevostavbu na klíč - zajistíme veškeré podklady a vyřídíme stavební nebo ohlašovací povolení. Vypracujeme nabídku i na základě jiného libovolného projektu, který umíme přizpůsobit Vašim požadavkům.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 12, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 111