Vsetko.info » Priemysel a výroba » Potravinársky

Pridať stránku

Potravinársky

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Slovenské cukrovary Korunný cukorDetail

  http://www.korunnycukor.sk/
  Slovenský cukrovar Korunný cukor vám prináša široké portfólio produktov, medzi ktoré patrí napríklad kryštálový cukor, trstinový cukor, želírovací cukor, krupicový cukor, práškový cukor a mnoho ďalších, ale aj veľké množstvo receptov na koláče, džemy, nápoje, sirupy a pod.

 2. Bolex – stroje a zariadeniaDetail

  http://www.potravinarske-stroje.sk
  Spoločnosť ponúkajúca stroje a zariadenia pre výrobu nápojov a potravín. Sme distribútor zariadení pre výrobu ovocných štiav - muštov, vinárstvo, pivovarníctvo. Ponuka zariadení zahŕňa myčky, lisy, drviče, odkôstkovače, pasterizátory, plničky, sušiarne, čerpadlá, etiketovačky, pivovary, pálenice,...

 3. BIO potravinyDetail

  http://www.biopark.sk
  V súčasnosti prevádzkujeme v Bratislave štyri špecializované predajne biopotravín a produktov zdravej výživy, prírodnej kozmetiky a ekodrogérie. Súčasnému stavu predchádzala zaujímavá história otvárania týchto prevádzok a zmien s nimi spojených. Prevádzka BioBio v Auparku v Bratislave bola otvorená v roku 2006 s cieľom uspokojiť zákazníka v oblasti zdravej výživy ,keďže podobný špecializovaný obchod tu dlhodobo chýbal a ľudia museli za kvalitnými potravinami často cestovať do zahraničia.Zmena majiteľa znamenala aj zmenu názvu prevádzky na Biopark, ktorý poznáme aj dnes, rovnako aj prevádzku Biopark pri autobusovej stanici Mlynské Nivy.V roku 2008 bola v nákupnom centre Avion otvorená ďalšia prevádzka BioBio, ktorá si rýchlo našla miesto medzi zákazníkmi aj z oblastí mimo Bratislavy a v roku 2010 bola otvorená prevádzka s rovnakým názvom aj v Polus City Center v Bratislave.Od roku 2010 patria obidve značky BioBio a Biopark pod jednu spoločnosť, pričom v súčasnosti sa pripravuje zmena označenia všetkých prevádzok pod jednotnú značku Biopark.

 4. Domáci arabský chliebDetail

  http://www.arabsky-chleb.cz
  Domáci arabský chlieb - Pekáreň Hadrous. Kapacita našej pekárne je 8000 balenie arabského chleba denne. Naše výrobky neobsahujú emulgátory a ďalšie chuťové alebo chemické prísady.

 5. JAKUKBEC - ZákuskyDetail

  http://www.jakubec.sk
  Tradičná receptúra, prírodné suroviny a pravé ovocie. Poďte a presvedčte sa o kvalite našich zákuskov. Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.jakubec.sk

 6. Senická mliekáreň a.s.Detail

  http://www.zahorackysyrhavran.sk
  Senická mliekáreň a.s. - Syr s chuťou domova. Záhorácky syr Havran – rada prírodných a parených syrov, vyrábaných moderným riadeným procesom s dlhoročnými skúsenosťami z toho najlepšieho mlieka.

 7. Obchod OliverDetail

  http://www.obchod-oliver.cz
  Zrnková a mletá káva, instantní káva všech světových značek, přívlastkové moravské víno a koření z celého světa. Káva a koření v originálních obalech, nabízíme dárkové zabalení produktů - kávy, vína a koření.

 8. Cukráreň Malý MukDetail

  http://www.cukraren.yw.sk
  CUKRÁREŇ Malý Muk - Tradičkná mestská cukráreň TRENČÍN založená v roku 1995. Sladké potešenie pre malých aj veľkých. Tradícia a kalita je našou zárukov. Trenčín

 9. Majolka - Boneco a.s.Detail

  http://www.boneco.cz
  BONECO a.s., významná potravinářská společnost zabývající se výrobou majonéz a tatarských omáček pod značkou Majolka a výrobou hořčic, lahůdkových salátů a pomazánek pod značkou Boneco.

 10. slovenske syryDetail

  http://www.ovcisyr.sk
  predaj slovenskych syrov bez konzervacnych latok a chemickych prisad - bryndza, ovci syr, parenica, ostiepok, korbaciky, predaj tradicnych slovenskych suvenirov

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 17