Vsetko.info » Priemysel a výroba » Nábytok

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Z masivuDetail

  http://www.zmasivu.cz
  Z masivu - zahradní nábytek a dřevěné konstrukce Unikátní zahradní a interiérový masivní nábytek a dřevěné konstrukce. Široký výběr z katalogu nebo výroba na míru. Dřevěný nábytek pro restaurace, hospody, bary a sídla firem. Schody, pergoly, altány, přístřešky, garáže, zábradlí, terasy a další speciality vytvořené na přání zákazníka.

 2. Stolařské potřeby LAMINODetail

  http://www.stolarskepotreby.sk/
  firma LAMINO Stolařské potřeby působí na českém trhu od roku 1996, díky bohatým zkušenostem z oboru nábytku a výbavení interiérů Vám můžeme nabídnout ucelený sortiment nábytkového kování a doplňků pro Váš interiér za výhodné ceny

 3. AK-KOKPIT, Detský hrací kokpitDetail

  http://www.ak-kokpit.webnode.sk
  Nábytkový doplnok pre deti.Detský hrací kokpit je určený pre hracie konzoly a PC. Obsahuje veľa poličiek a 2x odkladací šuflík. Možnosť vstavania CD a DVD držiakov.

 4. Martin Válek s.r.o.Detail

  http://www.dvere-valek.cz
  Předmět naší činnosti se zaměřuje na dokončování hrubých staveb po stránce uzavření všech stavebních otvorů a následné dokončení interiérů: Hlavní činností jsou výroba, dodávky a montáže interiérových dveří, bytového zařízení, které zahrnují návrhy, prodej, dopravu, montáže interiérových dveří (včetně kování) a obložkových zárubní do stavebních otvorů v rodinných domech, bytech, provozovnách, apod.

 5. Lavičky, parkové lavičkyDetail

  http://mobiliarpro.cz
  Naším oborem jsou lavičky, přesněji parkové lavičky. Nejznámější lavička z dílny Blackbox je lavička ONE, za sednutí však stojí i ostatní lavičky. Na našich stránkách naleznete i další nabídky laviček.

 6. Truhlářství ZahrádkaDetail

  http://www.truhlarstvizahradka.cz
  Truhlářství Zahrádka je malá rodinná firma, která vznikla v roce 1992 v obci Šardice na Hodonínsku. Specializací je zakázková výroba sortimentu jako je nábytek, dveře, vrata, schodiště a i další truhlářské výrobky jak z masivu, tak i z ostatních materiálů (lamino, dýhovačky, MDF atd.) používaných pro truhlářskou výrobu.

« Predchádzajúce 1, 2, 3 , Nasledovné

odkazy 21 - 26 z 26