Vsetko.info » Cestovanie » Reštaurácie a pohostinstvá

Pridať stránku

Reštaurácie a pohostinstvá

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Reštaurácia pod furčouDetail

  http://restauraciapodfurcou.sk/
  Naša reštaurácia sa nachádza v Košiciach na Prešovskej ceste v smere do Prešova. Radi Vás privítame v príjemnom prostredí, kde Vám ponúkame široký výber tradičných jedál, ako aj množstvo špecialít z vlastnej kuchyne.

 2. Vinná pivnica Na Vyhlídce - Velké BíloviceDetail

  http://www.vinnapivnica.sk
  Moravská vínna pivnica Na vyhliadke v najväčšej vinárskej obci ČR. Príjemné posedenie u dobrého vína, společenské akcie a firemné večierky s degustáciou vína. Možnosť ubytovania v príjemnom a pokojnom prostredí s výhľadom na obec Velké Bílovice.

 3. Taliansky domDetail

  http://talianskydom.sk
  Ponúkame závodné stravovanie pre zamestnancov rôznych spoločností. Prípravu stravy realizujeme v priestoroch samoobslužnej reštaurácie a zabezpečujeme donášku jedál do firiem a podnikov v Šamoríne a okolí. Zabezpečujeme menu a priestor pre firemné akcie a rodinné oslavy.

 4. Svetluška NRDetail

  http://www.svetluskanr.sk/
  Reštaurácia v srdci Nitry, zameraná na zdravú výživu. Jedlá vhodné aj pre vegetariánov, diabetikov, celiatikov a všetkých, čo radi jedia zdravo. Príjemné posedenie.

 5. Ázijská reštaurácia Banská BystricaDetail

  http://www.restauraciaazia.sk
  Reštaurácia Ázia sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica a svojim hosťom ponúka chutné a zdravé jedlá z orientu. V jedálničku reštaurácie Ázia nájdete jedlá čínskej, japonskej, indickej, pakistánskej a thajskej kuchyne. V reštaurácii organizujeme rodinné a spoločenské oslavy, výhodné stravovanie počas obeda so širokou ponukou denného obedového menu.

 6. MARACAS tapas barDetail

  http://www.maracasbar.eu
  MARACAS reštauracia a tapas bar Vás pozýva vychutnať špeciality španielskej kuchyne ako paella, krevety al pil pil, rybaciu frituru, obľúbený maracas burger či jedla vo forme tapas. V našej ponuke nájdete tiež španielske vína, kokteily, lavazza káva. O náladu sa vám postarajú rytmy španielskej hudby.

 7. Austerlitz - Zámocká reštauráciaDetail

  http://www.zameckarestauraceslavkov.cz
  Tri salóniky reštaurácie v príjemnom prostredí barokového štýlu ako Slavkovský zámok, ponúka bohatý výber rôznych špecialít zámockej kuchyne. Gril, galéria vín, tuzemská aj zahraničné vína. Svadobné hostiny, firemné večierky, posedenia s priateľmi..

 8. Pizza Il Carne, Praha 13 Nové ButoviceDetail

  http://www.pizzailcarne.cz
  Pizzerie, reštaurácie Pizza Il Carne, Praha 13 Nové Butovice, Vás pozýva na špeciality talianskej kuchyne a pizze. K dispozícii nefajčiarsky salónik, letné posedenie na terase, bezbarierový prístup, invalidný WC, stravenky Gastropass, Ticket Restaurant, WI-FI.

 9. Restaurace Rožnovský RynekDetail

  http://www.restauraceroznov.cz
  Stylová restaurace s vestavěným interiérem, inspirovaným rožnovským náměstím z počátku 18. stol. Restaurace nabízí nejvybranější pokrmy a nápoje krajové i mezinárodní kuchyně.

 10. Vinotéka NaVínoDetail

  http://www.navino.sk/
  Vinotéka NAVÍNO s.r.o. sa zameriava na predaj fľaškového a sudového vína. Ponúkame vína z celého Slovenska, pričom sa snažíme priniesť to najlepšie, čo Slovenský vínny región ponúka.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 10 z 10