Vsetko.info » Priemysel a výroba » Energetický

Pridať stránku

Energetický

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Jakama – Green Energy (Fotovoltaické a Veterné elektrárne)Detail

  http://www.jakama-ge.sk
  Jakama GE – projektovanie a realizácia fotovoltaických a veterných elektrární o výkone 0,5kW – 20 kW v sieťovej On-grid aj ostrovnej Off-grid prevádzke. Možnosť elektrifikácie miest bez elektrickej prípojky (chaty, karavany, lode...) ostrovných systémom Off-grid. Pre firmy a domácnosti - On-grid, Off-grid prípadne Hybridné systémy na zníženie až odbúranie nákladov na elektrinu, kúrenie a TÚV.

 2. SolarWind - Obnoviteľné zdroje energieDetail

  http://www.solarwind.sk
  Systémy SolarWind dokážu podporovať, alebo úplne zabezpečiť energetické zásobovanie domácností alebo firiem.

 3. SCHNELL MOTORDetail

  http://www.schnellmotor.cz
  Jednička na trhu vo výrobe vznetových kogeneračných jednotiek pre bioplynové stanice. Projektovanie a realizácia bioplynových staníc na kľúč. Najúčínnejšie vznetové agregáty na trhu, garancia kvality a vývoju.

 4. EnergogroupeDetail

  http://www.energogroupe.sk
  Energogroupe je firma so sídlom v Čadci zaoberajúca sa návrhom a inštaláciou systémov kúrenia a predajom a montážou energetických zdrojov. Navštívte nás v našom EnergoDome v Čadci na adrese: Podjavorinská 2403 (nad Medeou pri Štátnych lesoch).

 5. Fotovoltaické elektrárny, solární panelyDetail

  http://www.gsenergy.eu
  Společnost GS Energy, s.r.o., dodává solární panely na malé, střední a velké projekty v ČR a SR. Je schváleným spolehlivým dodavatelem fotovoltaických panelů u České spořitelny, UniCredit Bank, HSBC, Commerzbank a Komerční banky. Nabízí kompletní vyřízení veškerých administrativních povolení i samotnou realizaci fotovoltaické elektrárny na klíč.

 6. HPower Solárne elektrárneDetail

  http://www.hpower.sk
  Predaj, montáž a servis solárnych fotovoltaických systémov, solárnych panelov a fotovoltaických slnecných elektrární. HPOWER s.r.o. sa zaoberá využívaním obnovitelných zdrojov energie v každodennej praxi. Ponuka solárnych riešení a základný sortiment služieb.

 7. Kotly, vyvíjače pary a úprava vodyDetail

  http://www.garantmartin.sk
  Realizácia úpravy vody (zmäkčovanie vody, odstraňovanie dusičnanov, odstraňovanie železa, dezinfekcia vody, dávkovacie čerpadlá, chemická úprava vody), parných a teplovodných kotolní. Dodávanie a servis parných a teplovodných kotlov, kotlov na ohrev vody a oleja, vyvíjačov pary, horákov a nádrží od popredných výrobcov tepelnej techniky.

 8. Energetické centrum SlovenskoDetail

  http://www.energetickecentrum.sk
  Energetické centrum Slovensko je alternatívny dodávateľ elektrickej energie. Obsahuje články, rady a postupy spojené s maximalizáciou úspor. Kontaktujte nás ak potrebujete poradiť.

 9. Solárne Projekty s.r.o. - ElektrárneDetail

  http://www.solarniprojekty.cz
  Realizujeme fotovoltaické - solárne elektrárne všetkých veľkostí, predávame fotovoltaické panely, striedače, káble a konštrukcie pre zabezpečenie prevádzky solárnych elektrární. Zaistíme inštaláciu na Vašu strechu alebo pozemok.Realizujeme fotovoltaické - solárne elektrárne všetkých veľkostí, predávame fotovoltaické panely, striedače, káble a konštrukcie pre zabezpečenie prevádzky solárnych elektrární. Zaistíme inštaláciu na Vašu strechu alebo pozemok.

 10. Lumarko s.r.o.Detail

  http://www.lumarko.cz/
  Našim klientům nabízíme kompletní servis spojený s výstavbou nové fotovoltaické elektrárny, zahrnující zaměření střechy a návrh na umístění, vytvoření pevné cenové nabídky, kalkulace návratnosti investice s ohledem na způsob financování, montáž a v neposlední řadě také záruční a pozáruční servis.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 11