Vsetko.info » Priemysel a výroba » Drevospracujúci

Pridať stránku

Drevospracujúci

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Stolárstvo Zdenko VojtekDetail

  http://www.stolarstvovojtek.eu
  Moje stolárstvo sa zaoberá výrobou a montážou dverí. Kladiem dôraz na vysokú kvalitu materiálu a povrchovej úpravy. Vyrábam dvere zo smrekového, dubového a jaseňového masívu, ktorý vyrábam podľa najnovšej technológie.

 2. Motorová pílaDetail

  http://www.motorova-pila.eu/
  Kvalitná motorová píla pre každého! Motorové píly pre hobby použitie, ako aj výkonne modelové rady pre profesionálov. Dobrá cena, vysoký výkon a ohľaduplnosť k užívateľovi sú charakteristické pre naše produkty.

 3. Remi drevovýrobaDetail

  http://www.remi-drevovyroba.sk
  Internetová propagácia firmy REMI, ktorá sa venuje výrobe a montáží eurookien, dverí, schodov a iným stolárskym prácam. Navštívte nás a prezrite si našu ponuku a referencie.

 4. Vrágastav - tesařstvíDetail

  http://www.vragastav.cz/
  Provádíme klempířské, tesařské, pokryvačské práce, rekonstrukce a kompletní realizace střech včetně krytiny a klempířských prvků. Ve spojení se střechami taky montujeme trubkové lešení. Včetně těchto služeb Vám nabízíme možnost zhotovení pergol, altánů, přístřešků, chatek a taky zahradních domků. Co se týče interiéru, zabýváme se půdními vestavbami a stropními kazetovými podhledy. Naše práce je kvalitní a snažíme se vyhovět všem našim zákazníkům podle jejich představ.

 5. Predaj dreva, reziva, palivového drevaDetail

  http://www.drevosklad.eu
  Široký predaj sortimentu dreva, guľatiny listnatej a ihličnatej, reziva a palivového dreva. Kvalitný materiál z východného Slovenska je tu pre vás za tie najlepšie ceny.

 6. Bezpečnostné dvere a protipožiarne dvereDetail

  http://www.bedex.sk
  Vyrábame bezpečnostné dvere. Ponúkame aj protipožiarne dvere vlastnej výroby.Ponúkame bezpečnostné dvere a protipožiarne dvere. Cieľom výrobkov BEDEX je ponúknuť každému zákazníkovi perfektný výrobok a servis, zodpovedajúci nárokom na bezpečie, komfort a tomu primeranú cenu. Filozofiu značky BEDEX nejlepšie vystihuje jej slogan: „Bezpečie nie je luxus!“Výroba bezpečnostných a protipožiarnych dverí BEDEX bola zahájena v roku 1992. Z tohto ľahko usúdiť, že naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti i s výrobou, predajom i montážou.

 7. DUDR - pílové pásyDetail

  http://www.dudr.cz
  Firma Dudr pôsobí na trhu od roku 1992. Venuje sa predovšetkým produkcii pílových pásov, ktoré sa stali postupom času stredom nášho záujmu. Naše technológie v oblasti výroby pílových pásov sa neustále zdokonaľujú, ako aj narastajú skúsenosti v tomto obore.

 8. A-typ stolárstvo LangDetail

  http://www.atyptruhlarstvi.cz/
  Naše stolárstvo Vám ponúka výrobu originálnych a kvalitných výrobkov na mieru. Máme už dlhoročné skúsenosti v odbore. Vyrobíme pre vás čokoľvek podľa Vášho priania. Najčastejšie si zákazníci objednávajú: okná, eurookná, schody, dvere, brány, kuchyne, rôzne doplnky a ďalšie. Ukážky našich prác nájdete v galérii..

 9. trepp-art.czDetail

  http://www.trepp-art.cz
  Dřevěné schody a schodiště vyrábíme na CNC strojích a dodáváme po celé ČR. Dřevěné i nerezové zábradlí na schodiště a schody, schodiště. Kompletní zpracování a návrh je realizován pomocí specializovaného počítačového programu.

 10. Eurookná 68, 78, 92Detail

  http://eurookna-sk.sk/
  Eurookna-sk.sk vyrába eurookná 68, 78, 92 , vchodové dvere, interierové dvere, obložkové zárubne, parapetné dosky. Najlepšie tepelno-izolačné vlastnosti, netvoria sa tepelné mosty, nízka hmotnosť , vynikajúca pevnosť , nízka roztiažnosť , vysoká tvarová stálosť, dlhá životnosť, ľahká údržba a opraviteľnosť.

odkazy 11 - 20 z 23