Vsetko.info » Priemysel a výroba » Drevospracujúci

Pridať stránku

Drevospracujúci

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Tatranský profil a dlažkovicaDetail

  https://www.kvalitny-tatranskyprofil.sk/
  Kvalitný tatranský profil, dlážkovicu a ďalšie produkty z dreva vám ponúka internetová stránka kvalitny-tatranskyprofil.sk. Vyberte si terasové dosky za výhodné ceny. Sme tu pre Vás.

 2. Najvyhodnejsie vstavane skrine a nabytok na mieruDetail

  http://www.vstavaneskrineba.sk
  Ponúkame výrobu a montáž vstavaných skríň, šatníkov, komôd, posuvných dverí, botníkov, skríň do výklenkov či podkrovia, a iných interiérových doplnkov na mieru a podľa potrieb zákazníka. Radi vyhovieme všetkým vaším požiadavkám, navrhneme najlepšie riešenie pre zútulnenie vášho domova. Jednoznačne bezkonkurenčné ceny, spoľahlivosť, kvalitne odvedená práca a spokojnosť z našimi službami. Pre viac info si prezrite našu stránku.

 3. Stolárstvo | nábytok na mieru | PrievidzaDetail

  http://drestol.sk
  Drestol je stolárska firma z okresu Prievidza, ktorá vyrába nábytok na mieru. Najmä dvere, komody, kuchyne, postele, schody, stoly, stropy, vešiakové steny, vstavané skrine, kancelársky nábytok ap.

 4. BOTO EnviroDetail

  http://www.botoenviro.sk
  S celosvetovým trendom všeobecného šetrenia energiami, využitím alternatívnych zdrojov a efektívnym zhodnocovaním odpadu z drevnej hmoty Vám ponúkame kotly na biomasu, peletovacie lisy, briketovacie lisy, drviče a štiepače dreva, atď. Základom nášho podnikania je pre zákazníka zabezpečiť tovar s najvyšším technickým štandardom vo veľmi priaznivej cenovej relácii priamo z nášho skladu.

 5. Nábytok na mieruDetail

  http://pjatak.sk
  Firma Pjaták sa nezameriava čisto len na vstavané skrine. Naše pole pôsobnosti sa zameriava i na ďalšie smery drevovýroby. Sme schopný podľa návrhu zákazníka alebo podľa našej ponuky, vyrobiť nábytok na mieru.

 6. Pila HartmanDetail

  http://www.pilahartman.cz/
  Pila Hartman provádí těžbu, zpracování i prodej stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme konstrukční desky Durelis, palubky, hranoly, prkna, latě. Stavební, truhlářské nebo palivové dřevo zakoupíte zde.

 7. AZ WOOD, a.s. - dřevostavbyDetail

  http://www.azwood.cz
  Výroba a prodej, nabízíme dřevostavby, zahradní domky, dřevěné altány, dřevěné konstrukce na zahradu. Nabízíme zahradní chatky v několika modelových řadách, dřevěné garáže a garážová stání na zahradu a dvorek, doplňky ke dřevostavbám.

 8. Vodňanský Forest s. r. o. - stavební řezivoDetail

  http://www.vodnansky-forest.cz
  Pilařský provoz, produkce stavebního řeziva, poloprodukty pro výrobu krovů, hranoly a trámy, střešní latě, prkna a stavební fošny. Pořez kulatiny. Vyrobíme řezivo na zakázku dle kusovníku.

 9. Drevoobrábacie strojeDetail

  http://www.drevoobrabacie-stroje.eu/
  Drevoobrábacie stroje a nástroje pre profesionálov aj domácich kutilov. V ponuke nájdete všetky možné drevoobrábacie stroje a nástroje od renomovaných výrobcov. Štiepačky na drevo, pokosové a stolové píly, multifunkčné obrábacie stroje, brusné systémy...

 10. Dřevodiskont s.r.o. - palubky řezivoDetail

  http://www.drevodiskont.cz
  Prodáváme palivové dřevo z tvrdých dřevin, obkladové palubky ze severského smrku a borovice a stavební řezivo. Pro velkoodběratele poskytujeme zajímavé slevy.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 23