Vsetko.info » Praktické informácie » Zákony a výhlašky

Pridať stránku

Zákony a výhlašky

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Poradca podnikateľa, spol. s r.o.Detail

  http://www.pp.sk
  Odborné vydavateľstvo v oblasti ekonomických a právnych informácií. Poradca podnikateľa sa zaoberá aplikáciou legislatívy v bežnej praxi a je uznávanou autoritou na trhu ekonomických a právnych informácií v SR. Portfólio najpopulárnejších produktov ekonomického a právneho charakteru tvoria printové periodiká z produktovej rady PP – Daňový a účtovný poradca podnikateľa, Personálny a mzdový poradca podnikateľa, Dane a účtovníctvo, Práca, mzdy a odmeňovanie a Úplné znenia zákonov.

 2. Vzor spoločenskej zmluvyDetail

  http://spolocenskazmluva.info
  Vzor spoločenskej zmluvy sro, prípadne zakladateľskej listiny a rady ako k založeniu vlastnej novej firmy sro.Založenie a vznik spoločnosti s ručením obmedzeným.

 3. Občanský zákoník ČRDetail

  http://obcansky-zakonik.eu/
  Zákon č. 40/1964 Sb., občanský zákoník upravující občanskoprávní vztahy majetkové povahy i duševní tvořivé činnosti. Občanský zákoník slouží k naplňování občanských práv a svobod, zejména nedotknutelnosti vlastnictví a ochrany osobnosti v souladu s dobrými mravy. Všichni mají rovné postavení, přičemž vzájemné občanskoprávní vztahy vznikají z právních úkonů jako projevů vůle, nejčastěji vyjádřených jednáním nebo opomenutím, smlouvami či ústní nebo písemnou dohodou.

 4. Zákon o účetnictví ČRDetail

  http://zakon-o-ucetnictvi.cz/
  Zákon č. 563/1991 Sb. (zákon o účetnictví) stanoví rozsah a způsob vedení účetnictví, včetně požadavků na jeho průkaznost, v souladu s právem Evropských společenství.

 5. Obchodní zákoník ČRDetail

  http://obchodni-zakonik.eu/
  Zákon č. 513/1991 Sb. (obchodní zákoník) upravuje postavení podnikatelů, obchodní závazkové vztahy, jakož i některé jiné vztahy s podnikáním související, a zapracovává příslušné předpisy Evropských společenství.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 5 z 5