Vsetko.info » Cestovanie » Prepravné firmy

Pridať stránku

Prepravné firmy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Letiště Praha - přeprava osob z letiště RuzyněDetail

  http://cabinprague.cz
  Přeprava osob z letiště Praha Ruzyně do centra města Prahy a nebo jiné destinace v České republice. Jsme přepravní společnost se zaměřením na české i zahraniční turisty s obslužností především ve vztahu k pražskému letišti.

 2. Autobusová doprava PragotourDetail

  http://www.pragotour.cz
  Autobusová doprava a mezinárodní autobusová doprava vlastními autobusy a minibusy, autobusy smluvních dopravců, zajistíme autobusovou dopravu pro max. 2000 osob, autobusová doprava pro firmy, CK, CA, školy, sport.kluby, soukromé akce, zajistíme autobusy a minibusy, luxusní (klima, WC) i standardní do moravského sklípku, poznávací zájezdy, možnost zajištění školení.

 3. Letenky - akcie, rady a tipyDetail

  http://infoletenky.sk
  Stránka o aktuálnom dianí na trhu s letenkami, informácie o aktuálnych akciách jednotlivých leteckých spoločností a ich porovnanie.Online predaj leteniek. Informácie o leteckých spoločnostiach.

 4. Autobusová doprava JAPARCARDetail

  http://www.japarcar.cz
  Autobusová doprava pro ČR a zahraničí kvalitními a pohodlnými autobusy k pořádání zájezdů pro firmy, školy, organizace. K dispozici máme autobusy s možností připojení tažného zařízení pro kola, lodě.

 5. mikrobusová dopravaDetail

  http://osibus.sk
  Ponúkame dopravu osôb luxusnými mikrobusmi do vami zvolenej destinácie. Naše ďalšie služby sú odťahy pokazených vozidiel, sťahovanie, preprava tovarov a prepravu väčších batožín (bicykle, skútre, lode a pod.)

 6. Danube Wings - cestujeme po EvropěDetail

  http://danube-wings.info
  Letecká společnost Danube Wings nabízí levné letenky pro každého z Vás. Působí na poli charterových letů v České republice i v zahraničí. Dále nabízí pravidelné lety do zajímavých destinací po celé Evropě. Využijte možnost online zakoupení levné letenky. Nové slevy a letecké spoje do přímořských letovisek jsou připravené na podzim. Společnost Danube Wings je nová nízko-nákladová letecká společnost na českém a slovenském trhu. Má zkušenosti i ze zahraničí, kde patří mezi top „low-cost“ společnosti. Jejím cílem je maximálně využít potenciál nízko-nákladových letů s lokálními malými letišti. Danube Wings provozuje letecká společnost VIP Wings s. r. o. Specializuje se hlavně na pravidelné a nepravidelné lety, využívá lokální letiště. Jejím cílem je zvýšit hustotu vnitrostátních letů a také zvýšit kvantitu těchto letů za bezkonkurenční ceny na trhu.

 7. ElektričkyDetail

  http://www.elektricky.sk
  Električky na slovensku sa nachádzajú len v Bratislave a v Košiciach. Na stránkach môžete nájsť cestovné poriadky miest Bratislava, Košice a iné a zároveň si preštudovať trasy liniek ktoré premávajú v týchto mestách.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7