Vsetko.info » Cestovanie » Mestá a obce

Pridať stránku

Mestá a obce

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Bratislava-mestoDetail

  http://www.bratislava-mesto.eu/
  Bratislava-novinky,zaujimavosti,zmeny,problemy tykajuce sa hlavneho mesta Slovenska Bratislava nikdy nespí, povedia si všetci, čo v nej žijú. V meste sa neustále niečo deje, zaujímavé aj nudné. Aj my občas píšeme o zaujímavom, aj o nudnom. Z kultúry, politiky, zábavy, či témy verejné.

 2. DrieničanDetail

  http://www.drienican.com/
  Neoficiálna stránka obce Drienica.Všetko to začalo tým,že som chcel ukázať kolegom z práce tu v Dubline, zopár fotiek zo slovenska a miesta kde žijem. A aby som neničil naše lesy na fotografický papier,vytvoril som takúto stránku. Prečo Drieničan ? Meno vzniklo vlastne až po dokončení stránky, pri hľadaní vhodnej domény ktorá by vystihovala jej obsah. Táto web stránka je hlavne pre mojich priateľov a známych,doma na Slovensku, tu v Írsku,Anglicku ale aj pre návštevníkov kdekoľvek na svete. Keď som chcel pred pár rokmi nájsť nejaké foto z Drienice na internete, tak okrem oficiálnej stránky a zopár luďí čo ponúkajú ubytovanie ich tam veľa nebolo... Preto verím že aspoň takou formou poteším priaznivcov našej obce a luďí pracujúcich v zahraničí to určite poteší tiež:-) Nebudem tu napodobňovať oficiálnu stránku obce Drienica, ktorá je OK,-týmto pozdravujem autora. Okrem fotografií som tu pridal aj niekoľko zaujímavých vecí na spestrenie. Stránka je optimalizovaná pre internetový prehliadač Mozilla Firefox. Nezabudnite navštíviť knihu návštev,kde je miesto pre Vaše odkazy na túto stránku. Stránku budem v budúcnosti dopĺňať o nové fotografie,videá a postupne vylepšovať.

 3. www.humennecity.comDetail

  http://www.humennecity.com
  www.humennecity.com - Discover new emotions - Regionální informační portál města Humenné - Slovensko .Neoficiální stránky města Humenné a celého Zemplína určena pro jejich obyvatele, návštěvníky a podnikatele. Najdete zde katalog firem, inzerci, nabídku realit, možnosti ubytování, stravování, dopravy i zábavy a spoustu dalších potřebných i užitečných informací.

 4. Trnava - informačné stránkyDetail

  http://trnava.be
  Neoficiálne stránky mesta Trnava bohaté na informácie. Prehľad zaujímavých miest, historických objektov a najmä lákadiel turistov. Mesto oplýva viacerými hodnotnými stavbami a bohatou históriou.

 5. Nové Mesto nad VáhomDetail

  http://novemestonadvahom.info
  Pri Váhu na Považí pod Beckovskou bránou leží mesto Nové Mesto nad Váhom. S históriou plnou katastrof a vojen prežilo dodnes. Mesto je dodnes centrom diania, kultúry a obchodu širokého okolia.

 6. Regióny na Slovensku - Slovak regionsDetail

  http://www.regiony.eu
  Slovenské regióny - pamiatky, príroda, ubytovanie, služby, atrakcie, obce, mestá, fotografie, videáSlovenské regióny - pamiatky, príroda, ubytovanie, služby, atrakcie, obce, mestá, fotografie, videá,

 7. Chorvátsky ZáhrebDetail

  http://zahreb.org
  Stránky hlavného mesta Chorvátska - Záhreb. Mesto modernej architektúry miesiacej sa s históriu, rýchlo sa rozvíjajúcim priemyslom a turizmom. Chorvátsko je krásna krajina, Záhreb ako jeho metropola v ničom nezaostáva

 8. Vstupná brána do NP Slovenský raj - Novoveská HutaDetail

  http://www.novoveskahuta.sk
  Novoveská Huta je jednou zo vstupných brán do Národného Parku Slovenský raj. Slovensky raj informácie, mapy a športy. Turisticky veľmi zaujímavá časť Slovenska.

 9. PoděbradyDetail

  http://laznepodebrady.com
  Lázně Poděbrady a okolí, kulturní, společenské a sportovní akce odehrávájící se v Poděbradech. Rovněž zde najdete seznam ubytovní, seznam hotelů a penzionů, wellness pobytů v Poděbradech..

 10. Budapešť a MaďarskoDetail

  http://ibudapest.cz
  Budapešť, hlavní město Maďarska a jeho turistické kouzlo. Informace o památkách, cestování, ubytování a jiných zážitcích z tohoto města. A nejen to, naleznete zde info o počasí a ubytování z ostatních míst maďarska: Győr, Miskolc, Siófok u Balatonu, nebo třeba Debrecen.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 11